+90 312 473 9798   |   07:00 - 22:00HAKKIMIZDA

CrossFit BackStreet

Crossfit BackStreet 2014 yılında Ankara'da Erhan AYDİL tarafından Balgatta kurulmuştur. Ceyhun Atıf kansu Caddesinin arka paralelindeki Tekstilciler Caddesinde olması nedeniyle Crossfit BackStreet olarak adlandırılmıştır. 2018 Yılı Eylül ayında şu anki yeri olan Çayyolu Alacaatlı Caddesi 30 numaraya taşınmıştır. 700 metrekarelik kapalı alan ve 150 metrekarelik açık alana sahip olan Crossfit BackStreet şu an itibari ile ülkenin en büyük Crossfit salonu olma özelliğini taşımaktadır.

CrossFit Backstreet'de aynı anda ekipman ve yer sıkıntısı yaşamadan; 30 kişi grup dersi, 10 kişi serbest antrenman ve 5 kişi de kendine ayrılan özel antrenman alanında Özel Hoca ile bire bir çalışabilir.

CrossFit BackStreet yüksek tavanı ile temiz bir havada antrenman yapma keyfinin yanı sıra 40 araçlık otopark alanı ile de park sorunu yaşamazsanız


HİZMETLERİMİZ

CrossFit Backstreet


CrossFit Nedir

1995 yılından itibaren kurulan Crossfit topluluklarının ardından CrossFit şirketi 2002 yılında Greg Glassman tarafından California'da kurulmuştur.


Salon Kuralları

Team Gorilla'dan Beklentilerimiz.


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Pazar Haftalık çalışma saatlerimiz


Battle of Anatolia

Geleneksel haline getirdiğimiz ve tüm sporcuların katılımıyla gerçekleştirdiğimiz CrossFit yarışması...


Personal Training

Kişiye özel hazırlanmış programlarla,hedeflerinize kısa ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.


CF BackStreet Store

CrossFit BackStreet olarak sadece bize ait olan CrossFit ürünlerimize anında ulaşabilir, kolayca ve güvenli bir şekilde alış-veriş yapabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ

Yaşınız, cinsiyetiniz, kilonuz, engeliniz ne olursa olsun, burada size yardımcı olacak insanlar olduğunu unutmayın.

Grup ve öğrenci indirimleri için danışabilirsiniz. Gelin, arayın, görüşelim!